Nanoimpregnácie  |  Spevňovače  |  Odstraňovače
o nás
nanotechnológie
prečo impregnovať
produkty
nanostierače

e-shop
kontakt
dokumenty
     
 

Hydrofóbna impregnácia lešteného kameňa - AGProtect

účinok AGProtect

Dvojfázová hydrofóbna impregnácia na báze chemickej nanotechnológie, určená na ošetrenie málo savých a nesavých leštených kamenných podkladov - leštený granit (žula), mramor, onyx.

Hydrofóbna impregnácia AGProtect je na liehovom základe, po odparení nosnej liehovej kvapaliny je vrstva zdravotne nezávadná. Spôsobuje hydrofobizáciu a samočistiacu schopnosť ošetreného povrchu.

Nano impregnácia obmedzuje uchytenie plesní, machov, rias a hrdze. Chráni pred pôsobením solí, kyselín a zásad do pH13. Nano povlak bráni tvorbe škvŕn od červeného vína alebo kávy. Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Nechráni pred rozpálenými tukmi.
Impregnácia AGProtect je ideálna na použitie na leštené kamenné obklady a dlažby v interiéri aj exteriéri, na fasády z lešteného kameňa, hroby, pomníky, kuchynské dosky, kúpeľne.

Návod na použitie impregnácie kameňa AGProtect:
Aplikujte v suchu pri teplote +5°C až +30°C. Suchý kameň, očistený bežným čistiacim prostriedkom - saponátom a vodou, očistite ešte raz čistiacim prostriedkom NanoClean asi 20-30 ml/m2, ktorý rozotrite mäkkou, málo savou textílou. Vyleštite a nechajte 5 minút zaschnúť. Na takto pripravený povrch naneste a rozotrite druhou málo savou textíliou malé množstvo (asi 20 - 30 ml/m2) prostriedku AGProtect a vyleštite do vysokého lesku.
Nasledujúcich 24 hodín po aplikácii nesmie ošetrený povrch prísť do styku s vodou (dažďom). Nepoužívať na zasolený a zoxidovaný kameň.
Čistenie povrchu prevádzajte oplachom čistou vodou. Nie sú potrebné čistiace prostriedky ani  tlaková voda. Nečistiť abrazívnymi prostriedkami! V prípade zníženého efektu aplikujte impregnáciu AGProtect rovnakým spôsobom znova.
Funkčnosť hydrofobizácie povrchu kameňa: až 5 - 7 rokov podľa expozície

pomníky

Balenie hydrofóbnej impregnácie kameňa AGProtect

AGProtect 100ml + NanoClean 100 ml
AGProtect 500ml + NanoClean 500 ml

V prípade záujmu o väčšie balenie nás prosím kontaktujte.

kuchynské dosky

 
     

 

Copyright © Futurama
Created by GRAFIKA | DTP

O nás | Nanotechnológie | Prečo impregnovať | Produkty | E-shop | Kontakt | Dokumenty